Bahar gücü üreticileri kuvvetle ejderha kaplumbağa renk şifa cam araba araba bağlantılı yıl sonu büyük promosyon


Etiketler: Ucuz Bahar gücü üreticileri kuvvetle ejderha kaplumbağa renk şifa cam araba araba bağlantılı yıl sonu büyük promosyon, Yüksek Kalite Bahar gücü üreticileri kuvvetle ejderha kaplumbağa renk şifa cam araba araba bağlantılı yıl sonu büyük promosyon, Çin Rüzgar Çanları & Asılı Süslemeleri Tedarikçiler.

₺225.88
  • Stokta var
  • k23721bahar Cam ciddiyetle ilan:
1 , kalite oranı: biz sıkı bir şekilde uygulanması antik mum alma ateşleme 37 prosedürleri köşeleri kesilmiş asla, ve tüm ısrar ile en iyi yerli hammadde (Newworkshop aynı malzeme fabrika), kusurlu malzeme veya hatta hurda kullanımını ortadan kaldırarak! kirlilikler olmadan bitmiş ürün sağlamak için, az kabarcıklar, yüksek geçirgenliği, renk akış doğal, yüzey kaba değil, ince işçilik.
2 , çalışma daha: tüm ürünler kendi kalıp yapma açmak için tasarlanmıştır, kalıp yapma turn ortadan kaldırmak için, ürün deformasyon önlemek küçülen, pürüzlü yüzey. yüz teknisyenleri yüzden fazla puan ile profesyonel deneyimi 5 yıl anlaşma detayları içinde bile daha nefis mükemmellik, sıkı kalite kontrol departmanı, arızalı kenara uygulanması, ilkesini geri dönüşümlü asla.
4 , daha fiyat : biz Fabrika Doğrudan, aynı kalite, biz kararlıyız tüm ağ düşük, pahalı satın farkı makyaj! fiyat dahil high-end hediye titiz işçilik, yüksek dereceli görünüm, ve ulaşım güvenliğini garanti. nerede araba hediye asmak olamaz, eksi 5 Yuan.
5 , daha hizmet : biz ısrar 7 gün geri dönmek için hiçbir sebep, 70 gün hiçbir neden mal alışverişi için, memnun değil, iade! kötü pazarlama, değişim! taşıma sırasında hasar, biz kaybetmek! bulunan kalite sorunları mal almak, kızımız iade paketi kargo! az yağ, yanlışlıkla, ihmal, ve tüm kayıp çünkü biz üretilen tüm bizim taahhüt!
6 , daha marka: Bahar Cam cam on yıl üzerinde ısrar, anakara ilk toplu üreticileri cam sanayi, alışveriş merkezleri için dizayn edilmiştir, hükümet ve kurumsal özel, tapınaklar, müzeler ve böylece. kalite sanayi tarafından tanınan ve övgü olmuştur.
bahar Cam garantili çalışma aşağıdaki resimler doğal ışık alınmıştır, biz resmin mükemmellik için çaba değil, sadece ürünlerin kalitesi iyi, ve size sunulan en otantik ürün durumu, renk sapmaları azaltılması maksimize! araba bağlantılı boyutu yaklaşık 360 MM toplam uzunluğu.
arızalı cam ana özellikleri:
1. bizim resimleri kopyalamak, dönüş kalıp yapma, ürün deformasyon, yüzey pürüzlülüğü.
2. atık veya kusurlu malzeme ateş daha kabarcıklar, kirleri, renk akış doğal değil, hatları blur kaba.
3. Parts yoksul, püsküller, kötü işçilik hediye, değil sınıf!
hizmet kötü oldu, az ciddi tarafından yapılan ihmal hata, satış görmezden, sorumluluk kaçınmak, bizim para amca olduğunu!
püskül seçin :( doğrudan Açıklamalar gibi özel gereksinimleri ile saçaklı )
bebek anlamı:
ejderha kaplumbağa sembolize sağlık ve uzun ömür, ama aynı zamanda of yin evil, mücadele üç evil ve servet artırmak.
bebek resimleri:
üreticileri açıklaması
Kunshan antik cam hediye Sınırlı, bir dizi tasarım, biri olarak üretim ve satış antik cam sanat üretim işletmeleri. antik mum alma ateş cam fabrika yıllardır, güçlü teknik gücü ile, cam sektörü alkışlanan. yıl sonra çalışma, temelde bitki olmuştur ürünlerin oluşan bir benzersiz tarzı, ve benzersiz yaratıcılık ve superb için kayıp balmumu döküm işlemi, mükemmel kalite bilinen.
ürünler şunlardır: cam ürünleri, araba aksesuarları süsler, cam hediyeler ve pratik çalışma ince cam takı. fabrika da çeşitli uygun olabilir iken cam sanatı tüm işletmeler ve birimler için.
şirket hedef olarak ince cam sanatı yapacak, " kalite ilk, bütünlük yönetimi, profesyonel hizmetler " amaç için. karmaşık ve mükemmel işçilik sayesinde, tam cam malzemeler ve renkli, mistik özellikleri. böylece daha fazla dil için cam sanatı doğası. her parçanın Kunshan antik cam nazik ve narin kreasyonlar, hazırlanmış imalat. derin Çin kültürü ifade etmek amacıyla.
giriş ve teknoloji cam (fabrika gerçek çekim)
cam biridir " yedi hazineleri " Budizm, " Çin ' ın beş ünlü olduğunu " ilk!
cam en iyi hediye olduğunu:
haciz Chan ve Insanlar Ilk Parti Başkan Yu Chu gevşek anakara ziyaret, bizim ulusal liderler sunulan cam el sanatları olduğunu. bir olsun Yardımcısı bakanı Kültür Zhou Heping ziyaret Kuzey Kore Kim Jong Il için cam ürünleri olduğunu, binbaşı olay ülkemizde de görülebilir cam şekil. çünkü değil hatırlıyorum Shahe Shang mortal altında bir cam bardak sürgün oldu kırdı? Stephen Chow tarafından ' ın kelimeler, bu gerçekten yeterli üzerinde yapmak tanrılar yapmak geri cam el sanatları-düzeyini gösterir, cam el sanatları gösterisi değerli, en iyi hediye seçimi.
şifa cam:
özel malzemeler, ve onun üretim süreci oldukça karmaşık, yangın, su gitmek için prosedürlerin onlarca tamamlamak için, ve bazı hafif imalat süreci on ila yirmi gün gereklidir, ve çoğunlukla güveniyor el. çok zor kavramak kavramak için onun tüm yönleriyle ısı yarım güveniyor söylenebilir zorluk daha beceri yarım şans. sadece yayımlanan bir, verim sadece 70%. daha kritik şifa cam geri dönüşümlü olamaz, anlamına kez küçük bir sorun, on gün, prosedürler onlarca, birçok kişi çabaları hemen boşa gitmek.
cam budizm'de hastalığı kötü ruhları bunların ortadan kaldırmak için. ekran veya cam üç çeşit giymek humble elde edilebilir:  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 37cm x 28cm x 13cm (14.57in x 11.02in x 5.12in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler