AOTU 6-LED El powered Işık El-Up Dinamo Güneş Açık Kamp Fener Işık Parlak Lambası


Etiketler: Ucuz AOTU 6 LED El powered Işık El Up Dinamo Güneş Açık Kamp Fener Işık Parlak Lambası, Yüksek Kalite AOTU 6-LED El powered Işık El-Up Dinamo Güneş Açık Kamp Fener Işık Parlak Lambası, Çin Güneş Lambaları Tedarikçiler.

₺56.80 ₺59.81
 • Stokta var
 • k567641. Bir güneş enerjili el feneri: pil olmadan, güneşte şarj; hatta doğrudan güneş ışığı olmadan. kapalı ışık içinde de yeterli, böyle bir pencere, balkon, hatta floresan lamba altında, akkor lamba da şarj edilebilir, yağmurlu hava da el güç nesil kullanarak (şarj süresi ışık yoğunluğuna bağlı olarak ve farklı) 2 bu ürün ithal benimser yüksek performanslı güneş panelleri, yüksek verimlilik, hızlı şarj, uzun ömürlü; 3 güç tüketimi çok küçük; sıradan ampullere göre daha parlaklık büyüktür, ve spektrum doğal ışık yakın olduğunu, nesnenin gerçek rengini belirlemek için kolay; 4 kadar 80 bin saat veya daha fazla hayat, neredeyse değiştirme sorunu dikkate gerek ampul 5 yüksek kaliteli ABS kabuk, işık, güçlü, dayanıklı; 6 tırmanma olduğunu, kamp, yürüyüş, jeolojik keşif, arkeoloji ve diğer açık hava etkinlikleri iyi bir arkadaştır; 7 genellikle evde de okuma için kullanılabilir, onarım, elektrik kesintileri önlemek, vb dikkat gerektiren Hususlar: 1, yüzey kazımak için keskin nesneler kullanmayın lütfen güneş panel. 2, güneş enerjisi ile şarj dahili şarj edilebilir pil şarj, doğrudan güneş ışığı güneş panelleri koyun lütfen, en iyi şarj etkiyi sağlamak amacıyla. 1. Bir güneş enerjili el feneri: pil olmadan, güneşte şarj; hatta doğrudan güneş ışığı olmadan. kapalı ışık içinde de yeterli, böyle bir pencere, balkon, hatta floresan lamba altında, akkor lamba da şarj edilebilir, yağmurlu hava da el güç nesil kullanarak (şarj süresi ışık yoğunluğuna bağlı olarak ve farklı)
2 bu ürün ithal benimser yüksek performanslı güneş panelleri, yüksek verimlilik, hızlı şarj, uzun ömürlü; 3 güç tüketimi çok küçük; sıradan ampullere göre daha parlaklık büyüktür, ve spektrum doğal ışık yakın olduğunu, nesnenin gerçek rengini belirlemek için kolay; 4 kadar 80 bin saat veya daha fazla hayat, neredeyse hiçbir ampul değiştirme sorunu dikkate gerekir
5 yüksek kaliteli ABS kabuk, işık, güçlü, dayanıklı; 6 tırmanma olduğunu, kamp, yürüyüş, jeolojik keşif, arkeoloji ve diğer açık hava etkinlikleri iyi bir arkadaştır; 7 genellikle evde de okuma için kullanılabilir, onarım, elektrik kesintileri önlemek, vb.
dikkat gerektiren hususlar: 1, yüzey kazımak için keskin nesneler kullanmayın lütfen güneş panel. 2, güneş enerjisi ile şarj dahili şarj edilebilir pil şarj, doğrudan güneş ışığı güneş panelleri koyun lütfen, en iyi şarj etkiyi sağlamak amacıyla.
marka: Aotu
modeli: AT5532
boyutu: 20*8.5*8.5 cm
1. ABS konut (siyah)
2.6 yüksek parlaklık LED (60000MCD)
3. rechargeable lityum pil 500 mAh LIR2450-3.6V
4. normal çalışma, lityum pil en az 800 kez şarj edilebilir (çok az değil, hesaplamak: bir yıl turizm 12 kez varsayalım, ortalama her 5 gün,
bir yıl kullanmak için sayı 60 kez, hatta bir yıl 100 kez, 800 ila sekiz yıl)
5 el 1 dakika, 20 dakika için 3 LED parlak 6LED ışıkları destekleyebilir, 10 dakika
güç ve solar şarj beri, 6 el, ampulü değiştirmek için gerek kalmadan,
enerji tasarrufu ve çevre koruma
7 fırçasız motor, güç fazla 1.2 W
8 ev için uygun, acil, seyahat, kamp kullanımı
yöntemi kullanarak:
1 şarj:
güneş şarj: güneş paneli için yeterli ışık otomatik şarj, işık güçlü olduğu, şarj verimlilik yüksek, herhangi bir işlem gerekmez;
dinamo: krank kolu açın, bir el tutma lambası, saat yönünde rotasyon, hız yaklaşık 120 rpm
2 aydınlatma:
aydınlatma düğmesi tıklayın, 3LED ışık, ve ardından, ışıklar, ve ardından, 6LED ışık, ve ardından, ışıklar dışarı
3. USB şarj: USB arayüzü ile donatılmış, bilgisayar ile şarj edilebilir, dizüstü ve diğer USB arabirimi
paket İçeriği: 1 x Açık Kamp Işık
not: işık çekim ve farklı görüntüler rengini neden olabilir öğe resimde biraz farklı gerçek bir şey. ölçüm izin hatası +/-1-3 cm.


 • Güç Kaynağı: Solar
 • gövde Malzemesi: Seramik
 • kullanım: Acil durum
 • stil: çağdaş
 • Dim edilebilir mi: Hayır
 • Ampuller Dahil: Hayır
 • Model Numarası: SZ-VSEN-I011288E0
 • Marka Adı: REFURBISHHOUSE

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler