DC-DC yüksek güç boost modülü 12-80 V L 12-95 V 1KW ayarlanabilir çıkış akımı kısa devre koruma


Etiketler: Ucuz DC DC yüksek güç boost modülü 12 80 V L 12 95 V 1KW ayarlanabilir çıkış akımı kısa devre koruma, Yüksek Kalite DC-DC yüksek güç boost modülü 12-80 V L 12-95 V 1KW ayarlanabilir çıkış akımı kısa devre koruma, Çin Klima Parçaları Tedarikçiler.

₺225.88
  • Stokta var
  • k76878parametreleri onaylamak lütfen önce satın, onay varsayılan temas etmemesine, yöntemin kullanımı farkında olmuştur, veya malları iade navlun ödemek için.
yeni alüminyum plaka tasarımı, fiyat için çıplak tahta, orada hiçbir kabuk (+ 16 yuan), gerilim ekran (+ 7 yuan), güncel ekran (+ 10 yuan), 5020 fanlar (+ 6 yuan), (sıcaklık kontrolü fan ile devre, 12 V fan kendi monte edilebilir). not: dış kabuk eşleşmiyor terminalleri, ve kapak bağlantı kaldırılması gerekiyor.
ek:
1, olmayan izole BOOST
2, güncel mod kontrol
3 giriş gerilimi 10.5-80 V, aşağıda 10 V fan güç kaynağı yetersiz olacak, ana yol 100 V giriş altında çalışabilir, kontrolör gerilimi kadar 110 V.
4, giriş anma akım 10A, maksimum 15A, giriş uzun süre için 10A aşmayın.
5 çıkış voltaj regülasyonu: 12-95 V, çıkış gerilim koruması değeri 97 V, bu değeri aşan kapatmak için çıkış.
6, çıkış akımı: ayarlanabilir 0-8A, maksimum 10A (sınırlı PWM düzenleme modu ve modu şarj boost 0A akım olabilir, giriş gerilimine göre diğer durumlarda bölü eşdeğer yük direnci hesaplama)
7, giriş gerilimi sınırlar çıkış akımı: bu fonksiyon uygulanan az ve azaltmak için tasarlanmıştır çıkış akımı doğrusal giriş gerilimi altında set noktası. bu fonksiyon giriş sabit akım kaynağı için uygundur.
8 kısa devre koruma fonksiyonu: çıkış kısa olabilir her durumda, ve tepki hızı hızlı, kısa-devre gümrükleme veya kapatma, önyükleme sonra kurtarma.
çıkış kısa devre koruması VBAT terminali bağlı olması gerekir, aksi takdirde kısa devre sigorta yakarsınız.
9, uzaktan kumanda ile modül önyükleme fonksiyonu, terminal GND güç kaynağı kapalı, açık devre, güç kaynağı çalışma.
10, fan devresi açık değeri yaklaşık 50 derece Santigrat, yaklaşık 70 derece sıcaklık koruması, daha düşük 60 derece kurtarma.
11, gerilim metre yeşil Fu gösterdi dayalı nispeten büyük önyargı akım yaklaşık 1 V, ekranda 6A hakkında doğru olduğunu, 0.3A maksimum sapma hakkında olacak.
12, ölçeklenebilir yüksek gerilim sabit akım LED sürücü güç, ve 3000 ile geliyor: 1 PWM karartma ve ek lineer analog karartma. saklıdır PWM girişi bağlantı noktası ve analog kontrol çıkış akımı arayüzü, daha fazla bilgi için irtibata geçiniz.
dikkat gerektiren hususlar:
1, dikkat yüksek basınç! neredeyse 100 V çıkışı, büyük ölçüde aştı emniyet gerilimi aralığı vardır, kullanım, elektrik çarpması tehlikesi dikkat edin
2, modülünü kullanın temel enerji korunumu ilkesine dayanmaktadır
3, modül kendisi ısı dağılımı yeteneği sınırlıdır, giriş akımı daha az tavsiye edilir 15A, isı dağılımı güç az 40 W olduğunu.
4, önerilen boost oranı az 3 olduğunu, adım-up oranı kullanımı için miktar veya soğutma, 40 W içinde ısı kaybı sağlamak. verimliliği önemli ölçüde zaman azalacak boost step-up oranı yüksektir.
5, modül çıkış yük varsa, orada hiçbir çıkış akımı (veya darbe tipi çıkış), anlık aşırı gerilim veya aşırı akım koruma olabilir, bu zaman kapanma çalışın lütfen, at çizme.
6, VBAT çıkış edilmeyecektir capacitively yüklü, aksi takdirde olarak kabul edilecek bir kısa devre arızası çıkışı kapatmak için.
7, alternatör olmayabilir bir modül olarak kullanılan doğrudan giriş sonra düzeltme
8, çıkış bağlı olmayabilir motor, özellikle elektrikli araba, aşırı ideal güç parametreleri etmeyiniz, özellikle görünmez parametreleri.
operasyon talimatları:
1: VIN + giriş pozitif elektrot, GND negatif elektrot, VOUT + bağlantı yükü (hiçbir kısa devre koruması) tavsiye edilmez, VBAT + akü bağlantısı, kısa devre koruması.
2: Fan terminali bağlı 12 V/akım içinde 0.3A fan, yukarı ve aşağı negatif, sıcaklık açılış sonra belli bir değeri aştığında.
3: uzaktan ÜZERINDE terminalleri, kısa devre 2PIN terminali, güç çalışmıyor, bekleme akımı uA seviyesi. tek ayakların GND, yani, açılan güç kaynağı kontrol pin kapatır. kapandıktan sonra, VBAT hiçbir çıkış gerilimi vardır, ve giriş gerilimi VOUT çıkış eşittir.
4: PWM singlechip 3.3 VPWM sinyal ile bu pin bağlı olduğunu. bu VBAT için kullanılan, LED, PWM karartma, karartma oranı 3000: 1
5: IADJ terminal 0-1.2 V lineer analog karartma ile fonksiyonu sağlar 0-8A kontrol çıkış akımı (not anma 5A).
6: CV potansiyometresi: saat yönünde ayarı, çıkış gerilimi artırmak, bu yük olmadan ayarlanmalıdır.
7: CC potansiyometresi: saat yönünde ayarı, çıkış akımı artırmak, yük ile ayarlanmalıdır.
8: elektrik akımı sinyal terminali: çıkış akım sinyali sağlar, hangi analog olduğunu, ve çıkış akımı ile orantılı bir ilişki vardır
9: gerilim sinyal terminali: çıkış gerilimi sinyal sağlamak, 3PIN üç hattı gerilim metre bağlayabilirsiniz.
uygulama
faydalı model için uygundur yüksek-gerilim seri LED sürücüleri, elektrikli araç şarj, harici güneş paneli veya bir pil booster şarj etmek 56 V veya daha elektrikli araçlar.


  • Tipi: Klima Parçaları

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

M Willow5
2018-04-13
5/5
MÜKEMMEL 10 + + +

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler