Finisar FTRJ8516P1BNL FTRJ8516P1BNL-E4 SFP 2G Tek-mod Modülü 850nm


Etiketler: Ucuz Finisar FTRJ8516P1BNL FTRJ8516P1BNL E4 SFP 2G Tek mod Modülü 850nm, Yüksek Kalite Finisar FTRJ8516P1BNL FTRJ8516P1BNL-E4 SFP 2G Tek-mod Modülü 850nm, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

₺84.24
  • Stokta var
  • k52202



SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak. daha fazla bilgi veya teknik soru için, lütfen çekinmeyin temas
SeeMe hizmet.
& #20135; & #21697; & #21253; & #35013; & #21518; & #30340; & #23610; & #23544;: 3 Santimetre * 8 Santimetre * 3 Santimetre & #20135 ;&# 21697 ;&# 21253 ;&# 35013 ;&# 27611 ;&# 37325;: 0.030 Kilogram & #35813; & #20135; & #21697; & #23457; & #26680; & #19981; & #36890; & #36807; & #65292; & #24744; & #26080; & #27861; & #32534; & #36753; & #12290;


  • Model Numarası: FTRJ8516P1BNL
  • Marka Adı: SMTE
  • Condition: New and original

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 13cm x 18cm x 13cm (5.12in x 7.09in x 5.12in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler