RS-232 BT5701 ortak kafa total station Bluetooth modülü seri port Bluetooth adaptörü elektronik dedi


Etiketler: Ucuz RS 232 BT5701 ortak kafa total station Bluetooth modülü seri port Bluetooth adaptörü elektronik dedi, Yüksek Kalite RS-232 BT5701 ortak kafa total station Bluetooth modülü seri port Bluetooth adaptörü elektronik dedi, Çin Klima Parçaları Tedarikçiler.

₺178.82
  • Stokta var
  • k55270cevap-SSS
] s: Ben seri hata ayıklama kullanarak bilgisayarda bir test programı BT5701 Bluetooth seri port adaptörü, neden de göndermek için, ama değil iade bilgileri TAMAM??
cevap: mümkün çeşitli vardır:
1, bir seri numarası doğru değil olabilir, seri ayıklayıcı seri port açmak vermedi, veya, oran veri bitleri, durdurma biti, ASCII ekran ve diğer ayarları doğru değildir.
2, bilgisayar seri port hızı ve tutarlı değil adaptörün akım hızı, lütfen hızını ayarlamak bilgisayar seri port seri port üzerinden debugger.
3, BT5701 çevreleyen Bluetooth cihazı ile eşleştirilmiş başarı olmuştur, AT komut olarak kabul edilir bir iletişim içeriği çevredeki Bluetooth cihazları. böylece zaman çalışan AT komut, the BT570 ürün olmalıdır bir olmayan bağlı devlet (Bluetooth durumu gösterge ışığı yanıp söner).
-Q: nasıl değiştirmek için bilgisayarda BT5701 erkek ürünleri baud hızı?
A: BT5701 cihaza uygulama önce, BT5701 ayarlanmış olmalıdır, böylece iletişim hızı ve ekipmanları korumak için seri haberleşme hızı tutarlılık.
BT5701 annesi için ürün, kullanıcı doğrudan bilgisayara bağlayın arkasındaki DB9 seri port, veya bağlı USB seri port seri port hata ayıklama için.
bilgisayarda BT5701 ortak baş ürün hata ayıklamak için, çünkü bilgisayarın seri portuna da ortak bir kafa, doğrudan bilgisayara takılı olamaz seri port kullanımı üzerinde. şu anda kullanıcı için bir anne satın almak gerekiyor başınızı açın annenin seri hattı kafa, the BT5701 ortak ürün diğer ucuna bağlanır seri hat amacıyla hata ayıklama. anne döndü başkanı seri hat iki teknik vardır, sırasıyla, 23 bacaklar ve bir çift çapraz tel bağlantısı. bilgisayar hata ayıklama BT5701 ortak baş ürün üzerinde, 23 ayak çapraz çizgi seçmelisiniz, bilgisayar şehir satmak hattı bu fark insanlar genellikle seri hat bildirin.
bilgisayarda çalışan seri ayıklayıcı programı (bir sürü bu programı), the BT5701 göndermek için bir modifiye AT komutları oranı, AT + BAUD7 gibi, sen BT5701 haberleşme hızı 9600bps için varsayılan 57600bps gelen. PDF formatında indirmek için buraya tıklayınız ürünün kullanım talimatları.
] ben kullanılan Mizuki BT560i USB Bluetooth adaptörü arama BT5701 sonra eşleştirilmiş bağlantı, Bluetooth yazılım dağıtımı? Hui om7 bağlantı olarak Bluetooth sanal seri port seri numarasını BT5701, ama sadece COM1-COM4 benim cihaz uygulama yazılım com seçenekleri, com7 yoktur, nasıl yapmalı?
cevap: kuvvet sloganı değiştirmek için deneyebilirsiniz, COM7 için COM3 gibi, aşağıdaki gibi bir yöntem:
1, aç " Aygıt Yöneticisi ";
2, Bluetooth sanal seri port COM7 bulmak, sağ tıklayın, seç " özellik ";
3, " port ayarları " pencere, seç " gelişmiş ";
4, açılır menüsünde seçiminde port numarası COM3, ve ardından " " belirlemek.
-s: Ben bilgisayarda, fazla BT5701 baud hızı 115200bps'ye, nasıl bunu değiştirmek için geri?
cevap: tavsiye edilir kullanıcıların daha fazla kullanmayın 115200bps baud hızı çok yüksek, sistemi kararsız hale gelmesine neden olacaktır.
Set up fazla % 115200 oranı, bilgisayar kullanmak mümkün olmayacaktır. geri değiştirmek istiyorsanız, mikroişlemci programlama ile daha yüksek 115200 baud hızını kullanmak, ve sonra yeniden yayınladı için at komut set düşük baud hızı.
-s: Ben aldım bir BT5701, toplam İstasyonu için esas, bazı hata ayıklama kodu sağlayabilir? en iyi c # olduğunu, VB, veya. Net
cevap: senin joke korkmayan, biz total station tür görmedim! dursun bazı hata ayıklama kodu sağlamak için!
BT5701 bu ürün, müşteriler geri satın kullanımı çeşitli olarak tarif edilebilir. belirli uygulamalar için, biz yardımcı olamaz. ama ne olursa olsun, bir şey aynı olduğunu, bu yerine BT5701 geçmişte seri haberleşme kablosu için. hatırlıyorum, bu bir rolünü kablo, Bluetooth seri port bağlantı kurulduğunda, ve önceki seri kablo bağlantısı arasında herhangi bir fark değil. yazılım, yöntemleri, ve teknikleri size bir kablo bağlanmak için kullanılan bir seri bağlantı noktası olarak kullanılabilir kablosuz Bluetooth seri port.
-s: Linux altında BT5701 nasıl kullanılır? bu bir cihaz konak veya denetleyici köle olduğunu?
cevap: Linux, sen nasıl kullanılacağı seri port, nasıl kullanılacağı hakkında BT5701. yani, sizin başarı iyi hata ayıklama seri haberleşme kablo bağlantısı kullanmaktır, BT5701 hata ayıklama sonra yerini aldı! BT5701 aracılığıyla iç gömülü Bluetooth protokol yığını, zorla sıradan Bluetooth kablosuz seri port seri dönüşüm, ama bu süreç içinde bu tamamlanmış BT5701, kullanıcı dikkat edilmesi gerekmez olduğunu, kullanıcılar için, veya sıradan seri haberleşme. tek şey not iletişim BT5701 oranı olduğunu olmasıdır seri port haberleşme hızı ile tutarlı takılı cihazın.
Bluetooth bağlantısı sahne master ve slave master, demek ki, ev sahibi gitmek için inisiyatif aldı, makineden bulunabilir için bekliyor, ama bulundu, eşleştirilmiş, bir Bluetooth seri bağlantı kurulduğunda, cihazlar arasındaki seri haberleşme efendi-köle yoktur.
-s: benim WM5.0 PDA sistemi Bluetooth cihazı bir olduğunu, İster kablosuz bağlantı Bluetooth BT570 seri ürünleri?


  • Tipi: Klima Parçaları

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler