ÇEKME BAŞLANGIÇ IÇIN METAL PAWL R. EC025 KAWASAKI PST750 PST75H OHT750R ÇIT DÜZELTICI İPLİ MONTAJ REWIND PARÇA


Etiketler: Ucuz ÇEKME BAŞLANGIÇ IÇIN METAL PAWL R. EC025 KAWASAKI PST750 PST75H OHT750R ÇIT DÜZELTICI İPLİ MONTAJ REWIND PARÇA, Yüksek Kalite ÇEKME BAŞLANGIÇ IÇIN METAL PAWL R. EC025 KAWASAKI PST750 PST75H OHT750R ÇIT DÜZELTICI İPLİ MONTAJ REWIND PARÇA, Çin Aracı Parçaları Tedarikçiler.

₺188.14
  • Stokta var
  • k16159ÇEKME MARŞ METAL PAWL IÇIN ROBIN EC025 KAWASAKI PST750 PST75H OCHIAI OHT750R ÜCRETSIZ KARGO ÇIT DÜZELTICI İPLİ MONTAJ FıRÇA KESICI YEDEK PARÇALARı
KÜÇÜK MOTOR PARÇALARI & AKSESUARLAR
AFTERMARKET YEDEK PARÇALAR
MARKA YENI- İPLİ MONTAJ
ÇOK KALITELI
BOLT ON STRAINGHT HAZıR
BU BELİRTİLEN MADDE HAKKINDA AFTERMARKET GERI TEPME MARŞ ASSEMLBY IÇIN ROBIN-SUBARU KAWASAKI OCHIAI MOTORLAR.
ŞARTNAME:
TEK SILINDIR, HAVA SOĞUTMA
4 MONTAJ DELIKLERI, DELIK MERKEZI 55 MM
METAL PAWL
UYGULAMALAR:
MODEL UYAR (S) ROBIN EC025, KAWASAKI PST750 PST75H , OCHIAI OHT750R MOTORLAR, GAZ ÇIT DÜZELTICI FıRÇA KESICI IÇIN & DAHA BAHÇE ARAÇLARı
ÇAPRAZ REFERANS:
AŞAĞıDAKI DEĞIŞTIRIR OEM PARÇA # (S):
OEM PARÇA NUMARASı
-----------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------- ----------------------------
PACKEAGE IÇERIR:
1 X İPLİ MONTAJ
RESIMLER DAHA SONRA BIZ SÖYLEYEBILIR, NE GÖRMEK ALıRSıNıZ NE, SIZIN MOTOR SıĞABILECEK EMIN OLUN BUNUN ÜZERINE SATıN BEFOR.
EĞER SATıN ALMADAN ÖNCE BUNU OKUYUN: FOTOĞRAF GÖSTERILDIĞI GIBI SATıLAN, CIDDI ÇOK IYI VE Bir YÜKSEK QULITY ÜRÜNLERI IÇIN PAZARLıK FIYATı, BU BÖLÜM GECAUSE TEY GEREKIR SEN BULMAK PEK BU MODELI DıŞıNDA PIYASADA. BÜYÜK FIYAT KESINLIKLE VE BENZERSIZ ÜRÜN, BU BIR KAÇıRMAYıN. BELİRTİLEN FİYAT NAVLUNLAR SIGORTA, NAKLIYE VE TAŞıMA MALIYETI, MADDE TAKIP NUMARASı ILE KAYıTLı ARCTICLE OLARAK GÖNDERILECEKTIR . .
GÜMRÜKLEME YAPMAK için YARDıMCı DÜŞÜK BIR DEĞER BEYAN. ÜCRETSIZ HIPPING İLE DÜNYA İLE HAVA POSTA/PARSEL TAKIP NUMARASı ILE, SE ND OUT IÇINDE 1 ~ 5 GÜN ÖDEME ZAMAN VARıŞ
ULUSLARARASı ALıCı DIKKAT EDIN: BIZ HERHANGI BIR GÜMRÜK VERGISI VEYA ITHALAT VERGISI SORUMLU DEĞILDIR. BU LISTELENEN ÜCRETLERI ÖĞE FIYAT VE NAKLIYE MALIYETI DAHIL SADECE ALMAKTADıR. PLEAS NE BELIRLEMEK IÇIN GÜMRÜK OFISI ILE BU EK MALIYETLERI SATıN ALMA ÖNCESINDE.
HAKKıMıZDA
SENIN KÜÇÜK MOTOR PARÇALARı TEK ELDEN KAYNAĞı
" KALITE HER ŞEY... "
KALITE KÜRESEL PAZARDA BIZIM BAŞARı IÇIN ANAHTAR GIZLI OLDUĞUNU.
SIPARIŞ IÇIN ÖDEME ve TESLIMAT HIZMETLERI IFADE
BU OLDUĞUNU TATU KÜÇÜK PARÇALAR OLDUĞUNU bir TAM SERICE KÜÇÜK MOTORLAR DÜKKANı IÇINDE SHENZHEN ÇIN, bir PROFESYONEL KALITEDE DÜNYA ÇAPıNDA DISTRIBÜTÖR, HASSAS MÜHENDISLIK TESTERELER IÇIN YEDEK PARÇALAR, BIÇME MAKINELERI, FıRÇA KESICILER, DÜZELTICI, SU POMPASı, SCOOTER, GO KARTS VE ÇOK DAHA FAZLASı. BIZIM ÜRÜN YELPAZESI KAPAKLARı ÇIFTLIK ve BAHÇE MAKINELERI, ORMANCıLıK MAKINELERI, INŞAAT MAKINELERI VE DIĞER BIRÇOK KÜÇÜK MOTORLAR, YEDEK YEDEK PARÇA VE AKSESUARLARı UYAN EN DÜNYACA ÜNLÜ MARKALAR. BIZ TAŞıMAK NEREDEYSE HER MARKA IÇIN PARÇALARı GÜÇ QUIPMENT. BIZ TESLIM KıSMı (S) HAVA VE MÜHÜR TARAFıNDAN WORLDWIDE. TÜM ÜRÜNLERIMIZ IYI FIYATLAR ILE ÇIN GELIYOR, ONLAR YEPYENI. TESLIMAT AMACıMıZ MÜMKÜN OLAN EN DÜŞÜK FIYATLARLA MÜŞTERILERIMIZE KALITELI ÜRÜNLER. OUR EKIBI SERT ÇALıŞıR SIZE EN IYI BULMAK için BARGINS GEZEGENDEKI VE ÇABA BIZIM FIYATLARı VE ÜRÜN SEÇIMI OLDUĞUNU YANSıTıR. BIZ MÜŞTERI 110% VERMEK için ELIMIZDEN GELENI YAPACAĞıZ. LÜTFEN BIZE ULAŞıN HERHANGI BIRI IÇIN KÜÇÜK MOTOR TARAFıNDAN IHTIYAÇLARı E-POSTA VEYA TELEFON VE BIZ SIZE YARDıMCı OLMAKTAN mutluluk OLACAKTıR.
ZAMAN AYıRDıĞıNıZ IÇIN TEŞEKKÜR EDERIZ VE FAIZ ÖĞELERI ARıYOR (S)


  • Model Numarası: EC025 PST750
  • Tipi: Bahçe Aracı Parçaları
  • Place of Origin: China (Mainland)

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 8cm x 8cm (3.94in x 3.15in x 3.15in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler