Ücretsiz kargo 1 adet Tam-LS69 Denge Tüp Ön-Amplifikatör PCB Boş Tahta 6922x4


Etiketler: Ucuz Ücretsiz kargo 1 adet Tam LS69 Denge Tüp Ön Amplifikatör PCB Boş Tahta 6922x4, Yüksek Kalite Ücretsiz kargo 1 adet Tam-LS69 Denge Tüp Ön-Amplifikatör PCB Boş Tahta 6922x4, Çin Amplifikatör Tedarikçiler.

₺120.47
  • Stokta var
  • k4281 adet Tam-LS69 Denge Tüp Ön-Amplifikatör PCB Boş Tahta 6922x4
neden kullanım XLR dengeli iletim?
bir dengeli ses sinyali arayüzü vardır, dengesiz bağlantı noktaları, sözde dengesi, dengesizlik göreceli " potansiyel " söz konusu olduğunda, eğer bir an her iki ucunda bir sinyal daha büyüktür " zemin " belli bir değeri, diğer ucu az " zemin " potansiyel belli bir değeri, hangi biz çağrı denge; eğer bir sinyal bir an her zaman vardır her iki ucunda bir ucu eşit " zemin " potansiyel, bu durumda biz denilen dengesizlik.
avantajları dengeli iletim frekans-frekans özellikleri olduğunu, anti-girişim yeteneği, sık sık kullanılan profesyonel ekipman. dengesiz iletim, çünkü toprak hattı ses sinyallerini iletmek için kullanılır, ama aynı zamanda koruyucu etkisi, yani anti-elektromanyetik girişim kötüdür dengesiz bağlantısı, kolay tanıtmak periyodik güç kaynağı girişim ve diğer gürültü.
denge ve dengesizlik oluşumunu Iki cihazın iletim yöntemleri devre tarafından belirlenir. biz biliyoruz amplifikatör devresi, tüp devre olup olmadığını, transistör devre veya entegre operasyonel amplifikatör dengesiz vardır, diğer bir deyişle, bu devreleri toplam " zemin ", yani, giriş ve çıkış tek uçlu vardır, ve " zemin " onların ortak Olduğunu, giriş ve " zemin " giriş döngü oluşturmak için, çıkış ve aynı " zemin " oluşturmak için çıkış devresi. bu nedenle, devre giriş ve çıkış kasaya doğrudan talepleri en basit ve en ekonomik çözümdür, ev aletleri sınıf olan, çoğu tüketici elektroniği ürünleri olacak dengesiz iletim için tuşunu kullanın.
bir deyiş vardır ki sivil ses ekipmanları iletim mesafesi kısa olduğunu, XLR dengeli iletim kullanımı değil sadece yüksek maliyet, ama büyük önemi yoktur, ama aslında high-end ses ekipmanları genellikle XLR dengeli arayüzü ile donatılmış, gerçek anlamda, XLR Dengeli bağlantı RCA dengesiz bağlantı arka plan daha sessiz olduğunu, ses daha enerji anlamda, çünkü bu ek olarak dengeli iletim mekanizması etkin bir ortak mod gürültü bastırmak, önce ve iyi empedans eşleme düzeyinden sonra yapabilirsiniz amplifikasyon cihazı en büyüğü enerji üretmek için, dengesiz bağlantısı kullanımı gibi, çıkış sinyali genlik yarı yarıya azalacaktır, sinyal seviyesi 6dB azalacaktır, ses sinyali geçici yanıt ve bozulma ve diğer göstergeler da reddetti.
dört 6922 tüpler kullanarak. (varsayılan dahil değildir tüpler)
PCB boyutu: 230x150 (mm)
fiyat biri için çıplak PCB
paket içeriği: LS69 f preamp PCB x 1


  • paket: Evet
  • Marka Adı: GZbotolave
  • Kanal Başına maksimum Güç: 10w
  • Model Numarası: LS69

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 28cm x 20cm x 5cm (11.02in x 7.87in x 1.97in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler