1 piece10/100 M 4 SC + 1 RJ4 Tek Modu, tek Lif, 1310/1550nm, 20 km, Ethernet Anahtarı ethernet portları fiber medya dönüştürücü


Etiketler: Ucuz 1 piece10/100 M 4 SC + 1 RJ4 Tek Modu, tek Lif, 1310/1550nm, 20 km, Ethernet Anahtarı ethernet portları fiber medya dönüştürücü, Yüksek Kalite 1 piece10/100 M 4 SC + 1 RJ4 Tek Modu, tek Lif, 1310/1550nm, 20 km, Ethernet Anahtarı ethernet portları fiber medya dönüştürücü, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

₺305.32
  • Stokta var
  • k69117



genel bakış:
4 fiber 1 UTP için anahtarı 1X9 multimode fiber modülleri hangi destekler kullanır veya tek modlu çift fiber, çift yönlü tek lif. iletim mesafesi 2 km MMF ve SMF üzerinde 100 km max üzerinde max. in-stok fiber arayüzü standart SC olduğunu. ST ve FC istekleri üzerine mevcuttur.
uygulamalar
nerede 4 FX birkaç bakır portları genişletilmiş olması gerekiyor
4 lif kaynağı çoklu kullanıcılar için
ofisler ve çalışma grupları
okullar
güç kaynağı istasyonları
özellikleri:
4 x SMF/MMF, simplex/dubleks fiber portu
1x10/100 M otomatik algılama Yarım/Tam dubleks RJ45 portları
benzersiz HIC çözümü ile mükemmel soğutma sistemi
takip kontrolü ve yayın fırtına kontrolü
IEEE802.3/u/x uyumlu
göze çarpan için LED göstergeleri güç/bağlantı teşhis/veri
50,000 saat MTBF
SPEC:
standart
IEEE802.3, IEEE802.3u, IEEE802.3x
protokolü
CSMA/CD
Fiber
4 x Tek lif veya Ikili fiber
mesafe
tek fiber SM: 20-100 km, çift fiber MM: 1 km, çift fiber SM: 20-100 km
optik arayüz
SC/FC
Ethernet Arayüzü
1x MDI/MDIX RJ45 portları
güç Kaynağı
DC5V 1A (harici güç)
çalışma Sıcaklığı
0 ~ + 50
depolama Sıcaklığı
-30 ~ + 60
nem
5% ~ 90% yoğuşmasız
boyut
mm ×mm ×mm
ağırlık
0.8 kg (Brüt Ağırlık)
ulaşım:
1. Biz Cuma pazartesi sevkiyat düzenlemek. ambalaj ve taşıma ücretleri nakliye içerir.
2. It yaklaşık 30-40 gün sürer (ABD, CA, AU,). diğer ülkeler 40-60 iş günü, tam teslim süresi posta sürecine bağlıdır.
3. eğer almazsanız kazanan öğe (ler) 30 iş günü içinde, bir mesaj veya E-Posta bırakın lütfen bize ulaşın, biz herhangi bir sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız.
geribildirim:
1. Biz her alıcı için olumlu geribildirim otomatik olarak işlemi tamamlamak.
2. Biz yüksek standartlarını korumak 100% müşteri memnuniyeti peşinde! görüşleriniz çok önemlidir.
3. Good iletişim tüm sorunları çözebilir, herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bize ulaşın, biz derhal çözmek sorunları yaşıyorsanız
ödeme:
1. biz alipay, biz güvenli ödeme işlemci Emanet yoluyla kabul vardır.
2. Ödeme yapılmalıdır güvenli ödeme işlemci Emanet.
3. yakın hemen sonra kontrol edemiyorsanız, lütfen bekleyin birkaç dakika ve ödemeler 3 gün içinde tamamlanması gerekir
4. Alipress adresini teyit Biz sadece gemi.
dönüş:
1. Biz % 100% memnuniyet için çalışıyoruz.
2. We garanti satın öğe öğe biz burada açıklanan, ve tarif durumuna olduğunu.
3. Eğer öğe geldiğinde ve tarif değilse, alışverişi için öğeyi döndürmek için lütfen bize ulaşın.
4. Return başka bir nedenle kabul edilemez.
5. Please 3 gün içinde rapor ve alınan tarihten itibaren 7 gün içinde bize iade değişim için.


  • Marka Adı: jyttek
  • Model Numarası: JYT-WS841-20
  • Distance of Fiber: 20KM
  • DIstance of Ethernet: 150m
  • Type of Fiber Ports: 4 SC
  • Fiber: Single Mode Single Fiber
  • wavelength: 1310nm/1550nm
  • Rate of Fiber: 155M bps
  • Rate of Ethernet: 10/100M bps
  • Optical Module: TX1310nm/RX1550nm(A side 2pcs) ,TX1550nm/RX1310nm(B side 2pcs)
  • Certificate: CE, RoHS, FCC
  • Operating Temperature: -40℃ to +80℃

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 28cm x 25cm x 18cm (11.02in x 9.84in x 7.09in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler