16CH OEM dil programı & çok UZAKTAN MONITÖR fonksiyonu telefon monitör, telefon monitör, telefon logger USB telefon kaydedici


Etiketler: Ucuz 16CH OEM dil programı & çok UZAKTAN MONITÖR fonksiyonu telefon monitör, telefon monitör, telefon logger USB telefon kaydedici, Yüksek Kalite 16CH OEM dil programı & çok UZAKTAN MONITÖR fonksiyonu telefon monitör, telefon monitör, telefon logger USB telefon kaydedici, Çin Dijital Ses Kaydedici Tedarikçiler.

₺1 056.66
 • Stokta var
 • k22839" herhangi bir anlaşmazlık/Doğrudan negatif geribildirim " önce temas anlamına gelir " alıcı kötü "!! böyle alıcı hoşgeldiniz ve değil!! gitmek lütfen!! (çünkü iş işbirliği olduğunu, birbirlerine mücadele değil).
eğer koruma süresi üzerinde çalışan, zaman uzatmak için irtibata geçiniz,
eğer herhangi bir sorun bulundu, samimi bir şekilde tarafından çözmek için irtibata geçiniz. usb reocorder, hiçbir bellek dahil bile bu şartnamede az 1 gb işaretli oldu ..
ürünün satış noktası:
1. 16 kanallar;
2. telephone kaydedici;
3. USB bağlayın.
4. Voice etkinleştirildi.
5. müşterinin dil içinde yeniden yazmak destek programı. kullanmak için kolay. ama her sipariş için ADEDI 100 adet talep edecektir. varsayılan dil İngilizce'dir.
6. Support Windows 10 OS veya alt üzerinde çalışmak için.
7. Support uzaktan kontrol veya istemci tarafından internet tarafından farklı bilgisayarlarda dinleme fonksiyonu monitör programı. ve destek kullanımı sadece 1 istemci monitör programı 2 kaydediciler fazla kontrol etmek.
örneğin, Bir 1st kaydedici yerinde var, 2nd kaydedici yerinde B, 3 kaydediciler yerinde C ve böylece, eğer sadece sadece 1 yüklemeniz gerekir istemci kendi PC monitör üzerinde programı, sonra sen uzaktan monitör farklı kaydediciler kontrol etmek 1, 2, 3.
özelliği:
1. 16CH, USB Telephone Telefon Ses Kaydedici, (destek izlemek veya kayıt 16/telefon hattı) .. connecct of 8 adet her bilgisayar için destek 2ch kaydediciler, 4ch, 8ch veya 16ch.
2. Auto-run fonksiyonu, sürece herhangi bir aramaları alınan veya aranan üzerinde telefon makinesi, bu kaydedici kutusu otomatik olarak kaydetmek.
3. IP internet tarafından uzaktan kontrol veya farklı bilgisayarlarda dinleme fonksiyonu. Shall yüklemek istemci monitör programı (disk içinde sağlamak).
4. OEM için langugae destek programı, çeviri ve rewrite için alıcıya dosyaları göndereceğiz, OEM dil için ADEDI 100 adet olduğunu.
ürün için 8 limanlar ile 16 kanallar, çünkü uzatma adaptörü ile, bu yüzden 16 kanallar.
güç splitter:
uygulanabilir hattı durum: sıradan dışında hattı veya gövde, uzatma hatları, sanal ağ, radyo, interkom sistemleri, analog hatları kolu ve böylece.
ürün Açıklaması: uygulama Özellikleri: 1. Monitoring insanlar hizmet atttitude, teknoloji düzeyi, hizmet kişi Inceleyerek çalışma yeteneği; analiz ürün sorunu, Toplama amacıyla müşterinin tavsiye ürün geliştirme tabanı ile provice. 2. Monitoring kurumsal kullanım ve kontrol kullanım oranı yüksek rütbe için çağrı ve İnsan kaynakları insanlar. Can da bulmak eylem of fayda hasar önlemek için hızla ve bazı ilgili tedbir yapmak that. Futhermore, telefon kayıt sistemi yapabilirsiniz insanlar kendilerini adamak çalışma ve çalışma verimliliğini artırmak. Therefore can arama yeni satış potansiyeli ve oryantasyon, yüksek rütbe için de beklenmedik ile hukuk geçirmez sağlayabilir insanlar. 3. Helping satış zamanında müşterinin durumu hakkında iyi biliyorum ve iyileştirilmesi iş kurumsal trainsales olabilir böylece sonuca oranı pointedly. 4. Offering kanıt bazı özel günlerinde için doğrudan, oynayabilirsiniz ayrıca bu bilgileri çalar. 5. diğer alan için kanıt etkisi Sunan. 6. Popup müşterinin detaylı bilgi.
ana özellikleri: 1 Yazılım İşletim Sistemi destekler Windows 2000/NT/XP/2003/Vista/Win7 (32/64bit)/Win8 (32/64bit)/2008 (32/64bit) basitleştirilmiş Çince versiyonu, Geleneksel Çince versiyonu, İngilizce Çalışma sistemi. 2 Cevapsız Çağrı Kayıtları (telefon hattı CID özellikleri vardır) gelen çağrı cevapsız oldu, sistem CID ve kayıt otomatik olarak tespit ediyorum. 3 Çok yönlü başlangıç kayıt sistem Gerilimi ile Kontrol, Anahtar Kontrolü, Ses Kontrolü ve böylece on .. Start zaman kayıt kaydedebilirsiniz serbestçe set olabilir-bazı süresi, veya kayıt bütün bir gün. 4 Yön onay gelen çağrı ve Out-gidiş çağrı numarası otomatik algılama. (eğer CID algılamak gerekir, ve sizin ilk dış hat Arayan KIMLIĞI özellikleri openned olmalıdır.) 5 Gerçek zamanlı izleme herhangi bir rahatsızlık olmadan konuşma kanalı izleyebilirsiniz hattına. 6 Kayıt dairesel otomatik en 4 disk de ayarlayabilirsiniz, harddisk veya subarea olan. sistem çalışması olduğunda disk tamamen olacak, sistemi yeteneklerin otomatik olarak dosyayı silecektir. böylece sistemi dairesel çalışabilir. 7 Çağrı Yönetimi gelişmiş çağrı yönetimi fonksiyonu-listeleyebilirsiniz, baskı ve istatistiki tüm gelen ve giden çağrı numarası. 8 Log Yönetimi sistem bütünlüğü operasyon günlüğü vardır, bu sistem çalışması tüm kaydedebilirsiniz. 9 Iş Yönetimi (POPUP) bu pop up gelen müşterinin detay bilgileri eğer çağrı bilgileriniz müşteri bilgileri ekleyin banka .. kaydedebilirsiniz ayrıca müşterinizin adresini, telefon numarası, iş rekor ve böylece contents. Bu fonksiyon işinizi yardımcı olur. 10 Uzaktan Yönetimi (FTP) bu kayıt dosyasını yükleyebilirsiniz tarafından sunucuya FTP upload fonksiyonu, yani eğer bile kayıt dinleyebilirsiniz olduğunu getir götür işlerini gitmek. 11 Kullanıcı Yönetimi sistem düzeyli kullanıcı yönetimi fonksiyonu var, farklı yetki limitleri kullanımı farklı özellikleri. 12 daha fazla çeşit Destekler veritabanı Erişim destekler, MYSQL, MSSQL üç çeşit veritabanı, bu büyük kayıt veri sorunu slove. 13 Istemci Özelliği LAN üzerinde herhangi bir anda Istemci bilgisayar giriş yapabilirsiniz, sunucu olarak aynı işlemi elde etmek. 14 Alarm Hatırlatmak kullanıcı ayarlayabilirsiniz daha fazla çeşit alarm hatırlatmak, gibi harddisk alanı eksikliği, kayıt sistemi kopukluk, konuşma gecikme ve böylece. onları ayarladıktan sonra, sistem yönetmek bilgilendirmek için e-posta göndermek veya bazı ses olun.


 • kapasite: < 1GB
 • Hoparlörler ile: Hayır
 • paket: Evet
 • Model Numarası: 16ch T5
 • Oynatma Formatları: WAV
 • Kayıt Ses Biçimi: WAV,REC
 • Harici Bellek: Hayır
 • Marka Adı: Kan.Do
 • color: white
 • Place of Origin: Guangdong, China (Mainland)
 • is_customized: Yes

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 12cm x 12cm x 12cm (4.72in x 4.72in x 4.72in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler