20A çift motor sürücü modülü yüksek güç H köprü güçlü fren fonksiyonu DC motor sürücü kurulu


Etiketler: Ucuz 20A çift motor sürücü modülü yüksek güç H köprü güçlü fren fonksiyonu DC motor sürücü kurulu, Yüksek Kalite 20A çift motor sürücü modülü yüksek güç H köprü güçlü fren fonksiyonu DC motor sürücü kurulu, Çin Klima Parçaları Tedarikçiler.

₺183.53
  • Stokta var
  • k1891ürün için bakınız varsa satın aldıktan sonra bir hakiki olumlu marka (tzw).
faturayı gerekiyorsa önceden irtibata geçiniz:
tasarım için DC motor robot yarışması.
bu motor sürücü çip olmayan L298 sürücü performansı mukayese edilebilir, mevcut sürücü akım odaklanmak ve verimlilik, ve etkin bir motorun gücü ve pil kullanım süresi oynamak. büyük akım aşırı yük dayanabilir, maksimum akım kadar 30A.
bu sürücü aynı zamanda quicklyThe motor frenler olabilir bir fren işlevi vardır, fren hızla, Fren açıktır, bu fonksiyon kullanımı kolay elde etmek.
bu sürücü tamamlandı. Iki yarım köprü sürücü çipi + MOSFET N kanal düşük resistanceform. sürücü iki yarım köprü sürücü çip tam ve güvenilir, anahtarlama kaybı minimize MOSFET. güç kullanımını geliştirmek. MOSFET sürücü çip enerji feedbackFunction andElectric brakeFunction withHardware geliyor.
sürücü düzeni geride bırakıyor entegre düşük güç çip güç marjı ve diğer yarısı köprü kombinasyonu programı zamanlama koordinasyon karmaşık sorunlar ve tamamlayıcı sürücü sorun.
MOSFET n-kanal irf3205 MOSFET kullanarak, özel iki adet yarım köprü sürücü çip kullanarak, boru bootstrap kondansatör kullanarak, tüp yeterli sürüş gerilimi vardır, hızla MOSFET kanal açık yapmak, motor hızlanma eğriliği artırmak, ama aynı zamanda bir motor için hızla fren. bu araba yapabilirsiniz can hızla başlatmak hızlı araba öldürmek.
sürücü PWM çalışabilir 0%-99% modülasyonu görev döngüsü, yeterli alabilirsiniz böylece motor sürücü gerilim.
kontrol sinyali:
Motor ileri: DIR = 1 PWM = PWM
Motor ters: DIR = 0 PWM = PWM
park freni: DIR = X PWM = 0 (X için herhangi bir devlet)
Motor ve güç kaynağı bağlantısı
GÜÇ güç kaynağı pozitif elektrot, GND katot. sırasıyla iki motorlar MOTOR1 ile bağlı, MOTOR2
ürün performans parametreleri:
anma gerilimi: 3 v-36 v (kullanıcıya göre özelleştirilebilir)
anma akımı: 20A
tepe akım: 50A
uygulama kapsamı: uçan düşünüyorum Carle akıllı araba yarışması öğrenciler elektronik tasarım yarışması DC motor kontrol devresi her türlü
boyutu: uzun 107mm, geniş 58mm
98 yuan ısı alıcıyı içermez, gibi ısı alıcının 20 yuan eklemeniz gerekir, ısı alıcıyı eklemeniz gerekir olup olmadığını müşteri servisine danışın.


  • Tipi: Klima Parçaları

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler