2200 w 1.5 metre su geçirmez prob mikrobilgisayar dijital elektronik soket anahtarı akıllı zaman sıcaklık kontrol LK-5


Etiketler: Ucuz 2200 w 1.5 metre su geçirmez prob mikrobilgisayar dijital elektronik soket anahtarı akıllı zaman sıcaklık kontrol LK 5, Yüksek Kalite 2200 w 1.5 metre su geçirmez prob mikrobilgisayar dijital elektronik soket anahtarı akıllı zaman sıcaklık kontrol LK-5, Çin Sıcaklık Aletleri Tedarikçiler.

₺123.86
 • Stokta var
 • k13196fabrika doğrudan. LK-5 kontrollü sıcaklık aralığı: eksi 9-99 derece sıfırın üstünde. manyetik prob, hava probe, nem probu,
su geçirmez prob geniş yelpazesi ile farklı ortamlarda ihtiyaçlarını karşılamak için. zamanlama kontrolü düzeltilebilir sıcaklık. LK-5B yüksek hassasiyetli sıcaklık kontrol, 0.1 derece doğru sıcaklığını tespit edebilirsiniz.
sıcaklık kontrolü fonksiyonu:
orta kırmızı LED ekran sensörü algılama sıcaklık etrafında yeşil LED göster durdurmak ve başlangıç sıcaklığı sıcaklık kullanıcı tarafından belirlenen.
1. Start sıcaklık (soğutma kontrol): " başlangıç sıcaklığı " daha büyüktür " dur sıcaklık ", kontrolör " sıcak başlangıç " durumda.
2. soğuk başlangıç (ısıtma kontrolü): " başlangıç sıcaklığı " az " durdurma sıcaklığı ", termostat " soğuk başlangıç " durumundadır.
3. Alarm: sıcaklık sensörü arıza veya sıcaklık tespit ≤-9 veya ≥99, sesli alarm, dijital ekran " Er. " kesti güç kaynağı fişi, sorun giderme normale döndü.
4. Sıcaklık Düzeltme: SET tuşuna bastıktan Sonra 3 S, kalibrasyon menüsüne girin, aşağıdaki sıcaklık dijital ekran AD tarafından başlangıç sıcaklığı durdurmak yukari tuşuna veya aşağı anahtar dijital sıcaklık göstergesi temizlenir devlet başlatmak için,-5 ila + 5 derecesi arasındaki düzeltme, seçin 0 düzeltme olmadan (içinde temizlenir devlet, dik düzeltme için yukari tuşuna basın, negatif azaltmak için tuşuna basın düzeltme).
not: makine açıldığında: Çalışma göstergesi (yeşil) ışık, sonra güç kaynağı soketi. bekleme göstergesi (kırmızı) ışık, şu anda güç çıkışı.
5. Çalışma modu: SET düğmesine Tıklayın, F1 modu termostat termostat içinde ara dijital ekran F1 içine zaman kontrol modu (F1 F2 F3 fonksiyonu olarak bir ayrı zaman kontrol, sıcaklık kontrolü fonksiyonu çalışmıyor), SET düğmesine tıklayın tekrar ara dijital ekran F2 tekrar SET anahtar ara dijital ekran F3 → tıklayın. .. → F6. eğer geçirilebilir ayrı bir sıcaklık kontrol modu, dijital ekran F6, tekrar SET düğmesine tıklayın, böylece ara dijital ekran sıcaklık probu, set başlangıç ve durdurma sıcaklığına sıcaklığını
sıcaklık ve sıcaklık arasında herhangi bir sıcaklıkta başlangıç durdurma, iki çalışma modu olacak. gibi ayarı başlangıç sıcaklığı 20 derece, durdurma sıcaklığı 30 derece, 25 derece ısıtma işlemi aktif devlet olduğunu, yeşil gösterge ışığı çalışma, 25 derece soğutma işlemi kırmızı LED gösterge ışıkları çalışma durdurmak için.
özel Not:
1. The manyetik prob vardır çünkü mıknatıs kendisi hantal, ısı yayan zaman alır, yani diğer daha iki prob sıcaklık değişimlerine tepki görünüyor biraz yavaş, sıcaklık değişiklikleri hafifçe yer için uygun sıcaklık aşırı değişiklikler için uygun değildir!
2. The prob hat uzunluğu toplam uzunluğu, nedeniyle süreç, termostat içinde yaklaşık 10 cm prob hatları vardır içinde, yani dışına termostat probu uzunluğu satın alma uzunluğundan daha kısa 10-20 santimetre
3. When su geçirmez prob kullanarak maksimum sıcaklık 80 dereceyi geçmemelidir.
CEVAP: arkadaşlarımın çoğu soruyorum: Neden birinin ev sadece manyetik prob ve prob su geçirmez olduğunu, manyetik prob var, nem geçirmez ve su geçirmez prob prob? aslında, bağlı olarak farklı gereksinimleri var yerlerde kullanarak prob kendisi, ama bazı nem probu prob su satmak için. gerçekten su geçirmez ve nem sensörü probe büyük bir fark olduğunu
işlem çok basit, üç-adım sıcaklık kontrolü gerçekleştirilmesi
ayarı hafıza fonksiyonu: termostat ayarları kurtaracak sağlamak için ek ayarlar olmadan zaman ayarları güç kayıp değil.
LK-5 Zaman serisi sıcaklık kontrol entegre sıcaklık kontrolü ve zaman rölesi fonksiyonu. kullanarak endüstriyel dereceli MCU (mikro-bilgisayar) tasarım. emniyet devre tasarımı-zayıf ve güçlü uygundur sırasıyla 2 ile devre panoları, yüksek ve alçak gerilim tam izolasyon.
son fonksiyonlu LK-5 Sıcaklık kontrollü soket, Orta fonksiyon SETI Tuşları dört modları arasında geçiş yapmak için
LK-5 Ekran ve düğme açıklamaları
sıcaklık kontrolü:
yaygın kazanlar, pompalar, su ısıtıcıları, elektrikli ısıtma ekipmanları, jeotermal, jeotermal su ısıtma film, zemin ısıtma, isıtma kablosu, Kang, elektrik, elektrik, sıcak ve soğuk fan boyama, yalıtım, çiftlikleri, olmayan yetiştiriciliği, fermantasyon sıcaklık kontrolü, tohum çimlenme ve diğer yerlerde.
sıcaklık ayar aralığı:-9 ° C-99 ° C。
orta kırmızı dijital ekran sensörü ' ın indüksiyon gerçek sıcaklık. Set sol ve sağ yeşil dijital ekran kullanıcı durdurma sıcaklığı ve sıcaklık.
nedeniyle ısıtma ve soğutma kontrol ihtiyaçları, bu kontrolör vardır " sıcak başlangıç " ve " soğuk başlangıç " ya yolu.
1. sıcak başlangıç (kontrol): " zaman sıcaklık başladı " fazla " durdurma sıcaklığı ", termostat " sıcak başlangıç " Durumundadır. örneğin: sol 26°c ölçülen sıcaklık, " dur sıcaklık " ° c için set, " temp " 30 ° C bu noktada。ayarlanır, makine açıldığında, koşu ışıkları (yeşil) ışık, şu anda fiş güç kaynağı. ölçülen sıcaklık ° c Shi eşit veya daha az olduğunu, makine kapatma, bekleme led (kırmızı ışık) üzerinde olduğunu, fiş güç. bu başlangıç yöntemi soğutma için ağırlıklı, açılış hava durumu gibi, fan, ve böylece.


 • stil: El
 • Güç Türü: Şarj
 • Max Sıcaklık Ölçme: 70 ° C-99 ° C
 • teori: Sıcaklık Kontrol
 • ekran tipi: Dijital
 • kullanım: kapalı
 • ekran Boyutu: 1.9 Inç ve Altında
 • Model Numarası: 2200W 1.5 meters waterproof probe

 • Birim Tipi: parça
 • Paket Boyutu: 20cm x 15cm x 8cm (7.87in x 5.91in x 3.15in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler