60 Yumurta Inkübatör Yeni Tasarım JN5-60 Mini Kuluçka Çıkım Kümes Yumurta Tavuk Bıldırcın Ördek Kuluçka


Etiketler: Ucuz 60 Yumurta Inkübatör Yeni Tasarım JN5 60 Mini Kuluçka Çıkım Kümes Yumurta Tavuk Bıldırcın Ördek Kuluçka, Yüksek Kalite 60 Yumurta Inkübatör Yeni Tasarım JN5-60 Mini Kuluçka Çıkım Kümes Yumurta Tavuk Bıldırcın Ördek Kuluçka, Çin Elektrikli Isıtıcı Parçalar Tedarikçiler.

₺254.02
  • Stokta var
  • k561060 Yumurta Inkübatör Yeni Tasarım JN5-60 Mini Kuluçka Çıkım Kümes Yumurta Tavuk Bıldırcın Ördek Kuluçka
ürün Descript:
açıklama
1. Brand yeni box ile öğretim kılavuzu, yumurta inkübatör Dijital Sıcaklık Kontrol sistemi ile, dahili Fan ve su haznesi.
2. User elle yumurta açmak zorunda olacak ve olacak su haznesi ve su kontrol etmek eğer doldurun kurutulmuş.
3. Manuel Yumurta Dönüm, dijital Sıcaklık Kontrolü Ile Okuma, sıcaklık alarmı & Kolay Gözlem.
şartname
-voltaj: 240 V/50Hz
-kuluçka oranı: 95%
-güç:
ürün Resmi
operasyon saatliğine inkübe edilmeden önce hazırlık 1. inkübatör Kontrol cihazı içinde ve dışında iyi durumda olup olmadığını veya değil, dahil fan dönüşünü gözlemlemek ve yumurta turnning ekipmanları veya diğer bileşenleri 2. Temiz ve sterilize inkübatör, daha sonra bunu suffumigate potasyum permanganat ve formalin ile. 3. sıcaklığını Ayarlamak ve besleme suyu tanka bir deneme of 12-24 saat, makine arabada doğru isısı normalde çalışır ve nem, hangi bunu kanıtlıyor çalışan içine konabilir. kuluçkalık sürecinde 1. Choose ve 5 gün içinde mağaza taze yumurta (en fazla 7 gün) olarak besleme yumurta. yumurta için saklanan fazla 5 gün, orada 4% az kuluçka oranı ve 30 dakika bir gün daha uzun süreli için kuluçka dönemi depolama. 2. besleme yumurta depolama için uygun sıcaklığı yaklaşık 12-16 önerdi olduğunu 3. The küçük yan koymak için daha iyi olur upside döneminde besleme yumurta depolama. notlar off-tepsi dönemi için 1. Off-tepsi, hangi gösterir gelen çıkarmadan sürecine yumurta tepsisi braket için kuluçka tepsisi. genellikle civciv embriyo kaldırır kapalı tepsi 18-19 gün anda. off-tepsi döneminde, hafifçe yerleştirin ve onları yatıyordu lütfen bir tek katmanlı. 2. Please daha 3 gün önce olacağını unutmayın diğer kümes kuluçka için kuluçka dönemi çıkarırken civciv embriyo tepsi .
emniyet Uyarı
1. tel üzerinde herhangi bir mal koymayın, inkübatör güç hattını yerleştirilmelidir olmaz nerede basan ya da yapmak insanlar gezisi ve güz.
2. gelen kullanımda soket ve uzatma hattı Önlemek aşırı yüklenme durumunda yangın ve elektrik çarpması tehlikeli.
3. Please güç kaynağını kesmek ve aşağı çekin güç hattı makine çalışırken gönderme bir anormal koku veya
olağandışı gürültü.
4. koymayın Lütfen zaman dışında inkübatör rainning veya güçlü güneş altında.
5. Please emin olun önce güç kaynağı kapatıldığında cleanning makine.
6. Please izin vermeyin inkübatör maruz yere hızlı hava hareketi veya zararlı dolu kimyasal hava.
7. güç hattı veya soket dokunmayın Lütfen zaman makine çalışma durumunda elektrik çarpması veya diğer
beklenmedik emniyet kazalar.
8. hava boşaltma deliği bloke etmeyiniz zaman inkübatör çalışıyor.
ödeme Dönemi · biz Kredi Kartı kabul, bankamatik Kartı ve eCheck ödemeleri Emanet yoluyla. · alıcılar düzenlemek için gerekli bir 72 saat içinde ödeme ihale kapanış. · eCheck ödemeleri temizlemek için 3 ila 7 iş günü almak Emanet yoluyla. · LÜTFEN DİKKAT: Bizim Fiyat VERGILERI IÇERMEZ, LOCATL vergİ VEYA BAŞKA BİR İTHALAT ÜCRETLERİ. · özel istekler (renk, paketleri, vb) Emanet ödeme yaparken BÖLÜM NOTLAR.
· biz Emanet teyit adresine sadece gemi öğeleri. emin adresinizi olun Emanet ödeme yapmadan önce sevkıyat adresi ile uyumlu olduğundan. · biz yanlış adres için herhangi bir sorumluluk kabul edemiyoruz, herhangi bir özel gecikme veya vergi. geçiş süresi son derece bağlı ve Posta Servisi tarafından sağlanan. · tüm öğeler ödeme aldıktan sonra 3 iş günü içinde sevk. lütfen uyarı hafta sonları ve resmi tatil siparişler bir sonraki iş günü sevk edilecektir. · teslim süresi aşağıdaki gibidir: diğer ülkeler veya uzak bölgelere daha uzun sürebilir. · eğer ödeme 30 gün içinde sevk almadıysanız, lütfen bize ulaşın. biz gönderi izlemek ve bir cevap ile en kısa sürede size geri. hedefimiz % 100% müşteri memnuniyeti. garanti · müşteriler incelemek gerekir öğe (ler) ve herhangi bir sorun 30 gün içinde bize haber. · madde ile ilgili bir sorun varsa, geribildirim ayrılmadan önce bizimle irtibata geçiniz. tüm öğeleri iade edilmeden onlar iade ÖNCE bir RMA numarası verilmiş olması gerekir. · İade nakliye Alıcı tarafından ödenir. · satın alma tarihinden itibaren 12 ay Garanti imalat hatalarını kapsayan. bu garanti kullanıcı tarafından kaynaklanan herhangi bir hasar dışlar. geribildirim · 100% Müşteri memnuniyeti bizim önceliğimizdir. · herhangi bir sorunları çözmek için bir şans verin lütfen bir geribildirim veya açılış anlaşmazlıkları ayrılmadan önce.


  • Tipi: Elektrikli Isıtıcı Parçaları
  • Model Numarası: JN5-60

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 45cm x 45cm x 21cm (17.72in x 17.72in x 8.27in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler