Arista Ağları ile uyumlu SFP-1GE-EX1550-40 1000BASE-EX 1550nm 40 km DDM SFP Alıcı-verici modülü SFP


Etiketler: Ucuz Arista Ağları ile uyumlu SFP 1GE EX1550 40 1000BASE EX 1550nm 40 km DDM SFP Alıcı verici modülü SFP, Yüksek Kalite Arista Ağları ile uyumlu SFP-1GE-EX1550-40 1000BASE-EX 1550nm 40 km DDM SFP Alıcı-verici modülü SFP, Çin Telekom Parçaları Tedarikçiler.

₺103.53
  • Stokta var
  • k13560



sunuyoruz lütfen verirken bize cihazların markalar order. so biz sizin için uyumlu parçaları üretecek, Teşekkür Ederim.
SeeMe Technology co, hoşgeldiniz LTD İndirim toptan için? daha parça numaraları? tırnak BOM için? daha fazla bilgi için, lütfen çekinmeyin SeeMe temas satıcı tüm ürünlerimiz bir yıl kalite garantisi sağlamak.


  • Model Numarası: SFP-1GE-EX1550-40
  • Marka Adı: SMTE
  • Condition: New and OEM

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 3cm x 3cm x 8cm (1.18in x 1.18in x 3.15in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler