Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC/pc-LC/PC, 3.0mm Çap, OM1 Multimode 62.5/ 125, Dubleks, LC 25 Metre


Etiketler: Ucuz Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC/pc LC/PC, 3.0mm Çap, OM1 Multimode 62.5/ 125, Dubleks, LC 25 Metre, Yüksek Kalite Fiber optik Patch Kablosu Kablo, LC/pc-LC/PC, 3.0mm Çap, OM1 Multimode 62.5/ 125, Dubleks, LC 25 Metre, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

₺98.82
  • Stokta var
  • k7756



Fiber patch kablo kablo, lc/pc-lc/pc, 3.0mm çap,
Multimode 62.5/125, dubleks, 25 metre
Not: Uzunluğu ve bağlayıcı özelleştirilebilir, pls çekinmeyin tırnak için bana ulaşın.
Teknik özellikleri:
parametre
birim
Fc, sc, lc/zırhlı fiber patch kablosu
St, mu
MT-RJ, mpo
E2000
sm
mm
sm
mm
sm
mm
sm
pc
upc
apc
pc
pc
upc
pc
pc
upc
pc
pc
apc
Ekleme kaybı( tipik)
db
& le; 0.3
& le; 0.2
& le; 0.3
& le; 0.2
& le; 0.3
& le; 0.2
& le; 0.2
& le; 0.3
& le; 0.2
& le; 0.2
& le; 0.3
& le; 0.3
geri dönüş kaybı
db
Ve ge; 45
Ve ge; 50
Ve ge; 60
Ve ge; 30
Ve ge; 45
Ve ge; 50
Ve ge; 30
Ve ge; 45
Ve ge; 50
Ve ge; 35
Ve ge; 55
Ve ge; 75
çalışma dalgaboyu
nm
1310,1510
1310,1510
1310,1510
1310,1510
değiş tokuş
db
& le; 0.2
& le; 0.2
& le; 0.2
& le; 0.2
titreşim
db
& le; 0.2
& le; 0.2
& le; 0.2
& le; 0.2
çalışma sıcaklığı
°; c
- 40~75
- 40~75
- 40~75
- 40~75
depolama sıcaklığı
°; c
- 45~85
- 45~85
- 45~85
- 45~85
kablo çapı
mm
& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0.9
& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0.9
& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0.9
& phi; 3. 0,& phi; 2. 0,& phi; 0.9
Sipariş bilgileri:
Fiber optik konnektör: lc, st, fc, sc, MTRJ, din, d 4, E2000, mpo Halka arayüz tipi: apc, pc upc Elyaf çekirdekleriyle: simpleks, dubleks Fiber türü; multimode( 50/125)/( 62.5/125), Singlemode( 9/125) Elyaf çapı( mm):& phi; 0. 9,& phi; 2. 0,& phi; 3.0 Kablo uzunluğu; özelleştirmek
Not: Fiber kablo içindir 50/125um. Kablo çapı 3.0mm olduğunu 62.5/125um de mevcuttur, Istiyorsanız 62.5/125um, bana bilemezsiniz po koyarsanız.
nakliye Biz tüm öğeleri gemi dünya çapında üzerinden ücretsiz ekonomi nakliye. Tüm ithal vergi ve sorumluluğundadır alıcı. ürün sevk alıcı ve rsquo; s teyit adresine Pazartesi-Cuma( hafta sonu ve tatil hariç) Lütfen kontrol ediniz teslimat adresi önce dikkatlice ödeme. Istiyorsanız değiştirmek adresi, pls bize ulaşın, aksi, herhangi bir değişiklik bilgi göz ardı edilebilir bir kez sevk ve zwj;
Not: ve zwj;
öğe sevk edilecektir hk;
Nakliye süresi değişir 3 ile 25 işgünü:
Usa/ana europeancountries------ 10~15working gün
Diğer ülkelerde------ 15~25working gün
Acil talep, pls tür seçin DHL gibi ekspres, ups, Fedex ve benzeri.
çünkü liste kısıtlamaları, vermedi yüklemek birçok öğe.
Toplu alıcılar lütfen ihale öncesi bizimle irtibata!!!!!!!!
garanti ve döner Biz 1 yıl yedek ve 3 yıl bakım garanti. Garanti yanlış kullanımı kapsamaz, fiziksel hasar, su hasarı, kaybı, veya hırsızlık. Tüm satın döndürülebilir within14 gün satın alma tarihinden tam iade veya değişim. Tüm ürünler olmalıdır orijinal durumuna. mal hasarlı veya eksik bileşenleri iade edilmez
bize ulaşın Umuyoruz memnun ürün ve hizmet ve sırayla ödül bize beş yıldızlı rating. Sizin olumlu geribildirim olacak büyük encourgement bizim için gelecekteki iş. Eğer varsa bazı değerli öneriler veya herhangi bir sorun bizim öğeler veya teslim. istiyoruz eğer bize hemen önce Bize verdiğiniz nötr veya olumsuz yorum. Biz yanıt olacaktır herhangi bir soru 24 saat içinde(except hafta sonu ve tatil ). O zaman elimizden geleni sorunu çözmek için asap.
hakkımızda Hoş geldiniz Kureselbarisveadalet.org mağaza! 2008 yılında kurulan, shenzhen eb- bağlantı teknolojileri işbirliği., Ltd lider üreticisi, sunan fiber optik alıcı, fiber optik patch kablo ve fiber optik ekipmanlar. ürünleri için geliştirilmiş alanları çin tüm dünyada Biz yeni satıcı Kureselbarisveadalet.org, ancak, ile büyük takım, birincil kaynaklar, sunacak daha iyi ve daha kaliteli,
Rekabetçi fiyat ve dikkatli hizmet.


  • Marka Adı: EB-LINK
  • Model Numarası: EBMD6LCLC025
  • Condition: New
  • Cable Length: 25meters
  • Connector A: LC
  • Connector B: LC
  • Cable Type: Duplex
  • Core gladding diameter: 62.5/125
  • Fiber Type: OM1
  • Color: Orange
  • Fiber Diameter: 3.0mm
  • Customize: Support

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler