G080Y1-T01 8


Etiketler: Ucuz G080Y1 T01 8, Yüksek Kalite G080Y1-T01 8, Çin Tablet LCDs ve Paneller Tedarikçiler.

₺480.94 ₺658.82
  • Stokta var
  • k20709satın almadan önce, mal olup olmadığını danışın emin olun, olmayacak şekilde size gereksiz sorun getirmek! resim açıklamasını ve fiziksel farklılıklar, ben iyi bir satın alma önce istişare var umut, içinde ödeme 24 saat doğumdan sonra, önceden sizi bilgilendireceğiz özel şartlar vardır! müşteri hizmetleri: 7 gün geri dönmek için hiçbir sebep, 3 ay garanti, garanti dönüş, gerektirir olmadan görünüm hasar, değil demontaj ve onarım, ve garanti etiketleri sağlam! dönmek için 7 gün içinde kalite sorunları var, biz dönüş navlun ayı! 7 gün içinde, ürünün kendisi kalite sorunları değilse mal dönmek, alıcı iade navlun!
doğal afetler ve insan yapımı faktörlerden kaynaklanan hasar garanti kapsamında değildir, 7 gün geri dönmek için hiçbir sebep zevk yok!
ikimiz çıkarlarını korumak amacıyla, arkadaşlar almak için acele etmeyin lütfen malların alınmasından sonra, biz ilk işareti sonra muayene, hasarlı bir muayene karşılaşırsanız, hemen bizimle irtibata geçiniz! yoksa kontrol ve iyi durumda mal almak için oturum, hasar varsa, kendini sonuçları!!
kurye parsel açmak için emin olun dikkatle malların hasarlı veya eksik olup olmadığını kontrol edin! hasar durumunda, hemen imzalamayı reddeden ve katip izin lütfen dönüş paketi kanıtlamak için. bizim telefon irtibata iyidir hemen mal hasarlı zaman. biz kurye ve iddiaları sorumludur. adına imza teyit ve mal iyi durumda ve miktar doğru olduğunu.


  • Marka Adı: lanjuu
  • Ürün Tipi: tablet LCD

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 22cm x 22cm x 12cm (8.66in x 8.66in x 4.72in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler