Haring cep 1500cc Harrington oluk 1500 ml Hall oluk kaplama Hull Cep Test Ekipmanları ile 2 adet ısıtma


Etiketler: Ucuz Haring cep 1500cc Harrington oluk 1500 ml Hall oluk kaplama Hull Cep Test Ekipmanları ile 2 adet ısıtma, Yüksek Kalite Haring cep 1500cc Harrington oluk 1500 ml Hall oluk kaplama Hull Cep Test Ekipmanları ile 2 adet ısıtma, Çin Laboratuvar Şişe Tedarikçiler.

₺936.47
 • Stokta var
 • k111502 adet ile Haring cep 1500cc Isıtma
daha kaplama deney ürünleri gerekiyorsa, tıklayınızseçmek için.
ben. giriş
The Haring cep homojenliği belirlemek için kullanılır altın kaplama çözümü. katot plaka yerleştirilir ucunda herhangi bir anda hareketli anot plakası ortasında noktası belirlemek için anot ve katot arasındaki akım dağıtım. Metal yağış. orijinal buluş, oluk uzunluğu 60 cm vardı boyutları, 10 cm genişliği, 10 cm yüksekliği, ve 6000 yılında cc banyo. tanktan boyutu ve sıvı hacmi, biz önce testi yapı banyo görebilirsiniz, test (sürekli filtrasyon) sıvı arıtma, karıştırma tekdüzelik kaplama
ve düzgün sıcaklık kontrol operasyon, varsa hiçbir mükemmel yardımcı ekipman, set çalışma standartları elde etmek zor olacak. böylece testin doğruluğunu etkileyen, böylece elde etmek için uzay tasarruf, tank temizleme, kaplama sıvı dağıtım ve arıtma işlemleri gibi kolaylık, sonra 1500cc vardır, 2000cc ve diğer geliştirilmiş bu Harlem testi yuvası.
II. Harlem testi
The Harlem testi belirlemek için yapıldı akım dağıtım oranı arasındaki ilişki (P) ve metal yağış oranı (M), ve üniforma electronegativity yüzdesini (T). üniforma elektrikli iyi olumlu olduğunu, negatif negatif olduğunu, onun birkaç gösterimi, genellikle uygulanabilir Alan formülü, hesaplama şöyle:
(%) = (P1-M)/(P + M-2) * 100
P: (astar oranı) mevcut dağıtım oranı, bir ters olarak ifade mesafe oranı,
M: (Metal oranı) Metal yağış oranı,
not: anot plakası da delik şeklinde kullanılan veya örgü. (sıvı akışını kolaylaştırmak için, üniforma)
III. elektrik tekdüzelik etkisi
içinde görünümünü tarafından elektro süreci, elektrik tekdüzelik geliştirmek için daha düz kaplama olacak, ürünün geliştirmek için estetik ve katma değer. geliştirmek için üretim yönetimi, para kazandıracak, ve genişletmek üretim. örneğin:
örnek 1: orada bir devre üretim altın-kaplama parmaklar sanayi, onun müşteriler istenir kaplama içinde 5μ altın altın parmak, ama o bulundu istiyorsanız bu 5um için orta parmak altın parmak düşük akım etki alanı, her iki ucunda yüksek akım bölge kalınlığı 10-12um ulaşmıştır, dedi eğer Harlequin banyo testi uygulaması tekdüzelik geliştirmek için banyo, yüksek ve düşük akım alanı yapacak kaplama kalınlığı daha eşit. bu üretim genişletmek için sadece kaplama kısaltmak zaman olmaz da metal tuzları tüketimini kaydetmek, uzun vadeli kümülatif, para önemli bir toplamı olurdu.
örnek 2: galvanizli asitliğini Biri, bir satın (marka) of asit çinko parlatıcısı tarafından davul sonra deneme kaplama, görünüm çok güzel, ama sonra kromat tedavi tedavisi, vida dişleri Ve sonra deneyin galvanik uzatmak için zaman, güçlendirmek filtre, kromat asit içeriği azaltmak ve emprenye süresini kısaltarak, temiz otobüs (akım toplayıcı tel), daha sonra, pH değeri ayarlayın... ve böylece, birkaç gün için sorunu aynı kalır, ve nihayet yapı banyo formülasyonları ve başka bir marka parlatıcısı ajan için sorunu çözmek için. bu durumda, kalınlığı arasındaki boşluğu diş vida (düşük akım) ve doruk (yüksek akım) çok farklı olduğunu, yoksul tekdüzelik neden olduğu, bu yüzden olabilir sonucuna gelişim sürecinde bu büyük etiket ihmal oldu Harlem testi önemli olduğunu, giden engelli itibar. ve bizim sanayi varsa önce kimyasalların örnekleri satın alabilirsiniz Harlem testi atmak gibi davranarak olmayacak zaman ve insan gücü.
yukarıdaki örnek, bildiğimiz önemini Harling testi şarj-tekdüzelik, hangi bize sunuyor kaplama çözümü geliştirme ve iyileştirme ve üretim sürecinin homojenliği yönetimi. çalışmada geliştirmek geliştirmek için en iyi formülü endüstriyel seviye, üretim ve bu testin kullanımı yönetimi çözümü tuzları çeşitli (metal tuzları, İletken tuz, tampon tuz katkı), PH değeri, sıcaklık... değişiklikleri, değişiklikler tekdüzelik ve darbe. birçok araştırmacılar inanıyorum HUIIC-EII lisansüstü yönetimi sorunları onların birçok çözebilir. bu bakış biz tüm katılıyorum, ama tekdüzelik içinde elektrik testi ve uygulama, objektif bir karşılaştırma almak gerçekten Zor Hastelloy standartları, yani sadece icadı Harlem testi yuvası ve uygulama.
ambalaj Listesi: Hull Hücre 1500 ml * 1 parça ısıtma * 2 parça
daha galvanik laboratuvar malzemeleri, bu bağlantıyı tıklayınız:


 • Model Numarası: 1500ml
 • renk: Şeffaf
 • malzeme: Plexiglass
 • yükseklik: 25mm
 • çap: 25mm
 • sınıflandırma: Laboratuvar Şişe
 • Capacity: 1500ml
 • Dimension: 60mm*240mm*110mm
 • Heating: 2 pieces
 • Material: Plexiglass

 • Birim Tipi: Set
 • Paket Boyutu: 30cm x 30cm x 20cm (11.81in x 11.81in x 7.87in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler