NB modülü BC95 modülü NBIOT geliştirme kurulu Telekom Telekom Unicom mobil NB kart küçük sistem kartı NB101 B5


Etiketler: Ucuz NB modülü BC95 modülü NBIOT geliştirme kurulu Telekom Telekom Unicom mobil NB kart küçük sistem kartı NB101 B5, Yüksek Kalite NB modülü BC95 modülü NBIOT geliştirme kurulu Telekom Telekom Unicom mobil NB kart küçük sistem kartı NB101 B5, Çin Sayaçlar Tedarikçiler.

₺173.18
  • Stokta var
  • k14784


modname = ckeditor
türü1: tek kurulu telekom B5
tip2: tek kurulu B8 hareket
type3: kurulu + NB kart telekom B5
type4: kurulu + NB kart hareket B8
NB-akım çok popüler ağ teknolojisi IoT biridir, geniş kapsama sahiptir, çoklu bağlantı, düşük güç tüketimi ve düşük maliyet avantajları, geniş kapsama ve çok bağlantı getirdi şimdiye kadar bilinmeyen uygulama senaryoları, uzaktan sayaç okuma gibi, akıllı aydınlatma, lojistik ve çevre güvenlik ve diğer alanlarda, NB büyük gibi olacaktır.
biz NB100 temelinde, NB101 yeniden fonksiyonu değişmeden, küçük, pin NB100 ile uyumlu, NB101 RF anten ve güç kaynağı içerir, SIM arayüzü, ESD koruma devresi. sonra güç kaynağı ve seri port kullanılabilir. kullanıcılar sadece üst uygulama dikkat etmek gerekiyor, en hızlı başlattı NB ürünleri olabilir!
aynı zamanda, düşük güç başarısız neden sunucu gerçek zamanlı olarak NB modülü veri göndermek için. bu güvenilirlik artırmak için gerekli yeniden iletim mekanizması ve kontrol. böylece HUAWEI CoAP NB için protokol modülü tanıttı, son derece hafif uygulama katmanı protokolü HTTP benzer, bir minimum sadece 4 bayt paket ile. düşük güç kullanımı için çok uygundur IOT cihazlar.
ama bu uygulama geliştiriciler ileri sürülen yüksek gereksinimleri, NB modülü, ama aynı zamanda adanmış NB-SIM kart kullanımı, ama aynı zamanda kendi inşa etmek bulut platformu (sabit IP iletişim NB modülü sadece olabilir daha bağlama), bu faktörler etkileyecek kullanıcıları NB ürünleri pazara zaman.
bu görüş, amacıyla için etkinleştirmek için basit ve hızlı bir şekilde NB ağ kullanın, biz özel geliştirilen NB tabanlı hafif bulut platformu: iniş bulut platformu, 0 programlama NB veri almak ve almak ve hata ayıklama modülü gerçekleştirilebilir. online mesaj yönlendirme da gidiyor . NB bulut platformu mesaj yönlendirme fonksiyonu yönlendirme NB için herhangi bir cihazın veri modülü, ve yönlendirme NB modülü herhangi bir cihaza verileri. demo bir ortam oluşturmak için dakika içinde NB ürünleri!
burada biz gerçekten it gurur, çünkü diğer satıcılar NB veri alıcı-verici testi sağlamak, değil udp-echo (ne geri göndermek), sabit XXX karakter cevap olduğunu. ve hepsi UDP protokolleri, ve orada hiçbir CoAP protokolü. sonraki geliştirme yürütmek mümkün! biz Di-yi ' ın uzaktan veri hata ayıklama yetenekleri uygulamak NB modülü ve destek aynı anda iki UDP protokolleri ve CoAP. gerçekten övgü şirketin bir hayli programcılar vermek! çünkü onların çabaları, biz böylece kolayca NB modülü kullanabilirsiniz!
peki nasıl biz erişim bizim hafif NB bulut platformu? sen sadece bizim NB bind kart bizim bulut platformu için IP, veya bizim NB kart seçin.
ek CoAP protokolü ve UDP protokolünü destekleyen, TCP protokolü da online geliyor. mesaj fikrini yönlendirme veri iletimi olduğunu, ve bulut platformu yapmaz herhangi belirtilen cihaza doğrudan işleme ve ileri. aşağıdaki mantık iletim yolu destekler. 80% uygulama senaryoları karşılayabilir.
sinyal yorumlama:
GNG/VCC: güç, 3.3 V ~ 6 V girişi
TXD/RXD: seri port, modül testi göndermek/almak
TR: güç pin yol açar, giriş, (varsayılan, düşük seviyelerde kapatabilirsiniz güç, güç tüketimini azaltmak)
RESET: modülü reset pin, giriş, düşük seviye sıfırlama
NET: modülü ağ gösterge ışığı pin, çıkış, çünkü modülü güç tüketimi, gösterge ışığı fonksiyonu uzak shift. yedek fonksiyonu
RI: zil ipuçları, yedek fonksiyonları
NB101 modülü * 1
NB anten * 1 (hediye)


  • renk: type1, type2, type3, type4
  • Marka Adı: TailKuKe
  • diy malzemeleri: elektrik

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler