Yeni huawei uyumlu xfp-sx-mm850 multimode 10g xfp sr alıcı-verici modülü


Etiketler: Ucuz Yeni huawei uyumlu xfp sx mm850 multimode 10g xfp sr alıcı verici modülü, Yüksek Kalite Yeni huawei uyumlu xfp-sx-mm850 multimode 10g xfp sr alıcı-verici modülü, Çin Fiber Optik Ekipmanları Tedarikçiler.

₺305.88
  • Stokta var
  • k24544



yeni Huawei uyumlu XFP-SX-MM850 Multimode 10G XFP SR Alıcı-verici modülü
100% uyumlu, garantili iyi koşullarda Test
yüksek kalite ile CE ve FCC sertifikası, 1 Yıl yedek ve 3 Yıl garanti.
telekom sınıf kalite, rekabetçi fiyat, sadece 10%-20% of orignal bir ' ın fiyatları
ürün Durumu
biz teklif bir yüksek kaliteli SFP (mini-GBIC) alıcı-verici modülü 100% orignal olanlar ile uyumlu olduğunu, tamamen sizin için güvenilir en zorlu LAN/WLAN uygulama, ses proje, veya ağ dağıtım, tüm ürün 3 yıl garanti ve ömür boyu teknik destek taşımak.
nakliye biz dünya çapında tüm öğeleri gemi ekonomi üzerinden ücretsiz kargo. tüm ithal vergileri ve vergi alıcının sorumluluğundadır. öğeler alıcının teyit edilen adrese sevk pazartesiden Cumaya (Hafta Sonu ve Tatil hariç) lütfen dikkatle ödeme önce teslimat adresi kontrol. eğer adresini değiştirmek istiyorsanız, pls bize ulaşın, Aksi Takdirde, herhangi bir değişiklik bilgi sevk kez ihmal & zwj olabilir;
NOT: & zwj;
öğe HK sevk edilecektir;
3 ila 25 iş günü nakliye zaman değişir:
ABD/Ana Europeancountries ------ 10 ~ 15 iş günü
diğer ülkeler ------ 15 ~ 25 iş günü
acil talep, pls tür seçin gibi express DHL, UPS, Fedex ve benzeri.
çünkü liste kısıtlamaları, biz birçok öğe yüklemek vermedi.
toplu Alıcılar Ihale Öncesi bizimle irtibata Geçiniz!!!!!!!!
garanti & İade biz 1 yıl yedek ve 3 yıl bakım garantisi sağlar. bizim garanti kötüye, fiziksel hasar, su hasar, kaybı, veya hırsızlık. tüm alımlar satın alma tarihinden itibaren within14 gün iade olabilir tam bir iade veya değişim için. tüm ürünler orijinal durumda olmalıdır. eşyalar hasarlı veya eksik bileşenleri iade edilmez
Bize ulaşın biz bizim ürün ile mutlu olduklarını umut ve hizmet ve sırayla ile ödül bize bir beş yıldız değerlendirme. sizin olumlu geribildirim gelecekte bize iş için harika bir encourgement olacak. bazı değerli öneriler varsa veya bizim öğeler herhangi bir sorun veya teslimat. biz hemen bizimle temasa geçmenizi önce bize nötr veya negatif geribildirim vermek. biz olacak yanıtı 24 saat içinde herhangi bir soru (hariç hafta sonu ve tatil ). sonra biz EN KıSA SÜREDE sorunu çözmek için elimizden geleni yapacağız.
Hakkımızda bizim Kureselbarisveadalet.org mağaza hoş geldiniz! 2008 yılında kurulan, Shenzhen EB-LINK teknolojileri Co ltd lider üreticisi, fiber optik sunan alıcı-vericiler, fiber optik patch kordonlar ve fiber optik ekipmanları. Onun ürünleri var Çin tüm alanlar için temin edilmiştir üzerinde dünya biz Kureselbarisveadalet.org yeni bir satıcı vardır, ancak, bizim büyük takım ile, birincil kaynaklar, biz sunacak daha iyi ve daha kaliteli, rekabetçi fiyat ve dikkatli hizmet.


  • Model Numarası: XFP-SX-MM850-HW
  • Marka Adı: EB-LINK
  • Place of Origin: Guangdong, China (Mainland)
  • Package: XFP
  • Distance: 300M
  • Wavelength: 850nm
  • Data rate: 10.3G
  • Cable Type: Multimode
  • Connector: Duplex LC
  • DDM/DOM: Support
  • is_customized: Yes

  • Birim Tipi: parça
  • Paket Boyutu: 11cm x 7cm x 3cm (4.33in x 2.76in x 1.18in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler